Yalnız Olmayacaksın – You Won’t Be Alone 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Yalnız Olmayacaksın – You Won’t Be Alone

  Yalnız Olmayacaksın – You Won’t Be Alone

  1080P Dublaj

  19. yüzyıl Makedonya’sında ormanda kaybolan bir genç kız, antik ve güçlü bir ruh tarafından kaçırılır. Bu ruh tarafından bir cadıya dönüştürülen genç kız, ruh tarafından sahiplenilir ve yıllarca büyütülür. Bu süre zarfında insan yaşamına ve dış dünyaya merakla bakan genç cadı, dışarı çıkabilme fırsatı yakaladığında her şey değişmeye başlar. 4k film formatındaki You Won’t Be Alone (Yalnız Olmayacaksın) 2022 yapımı bir drama ve korku filmidir.
  2018 Sundance Film Festivali’nde Would You Look At Her filmiyle ‘En İyi Kısa Film’ ödülüne layık görülen Goran Stolevski’nin yönettiği Yalnız Olmayacaksın filminin senaryo kısmında ise yine Goran Stolevski yer alır. Filmin başrol karakteri Nevena adında bir genç kızdır. Nevena karakterini Berlin Film Festivali’nde her yıl 10 Avrupalı genç oyuncuya verilen Shooting Star Ödülü’nü 2021 yılında alan Sara Klimoska isimli oyuncu canlandırır.
  Film, 19. yüzyılda Makedonya’da geçer. Nevena, henüz küçük bir çocuktur. Nevena gezinirken, bir ormana giriş yapar. Henüz çocuk olan Nevena bu nemli karanlık ve labirent ormanda kaybolur. Nevena kısa süre sonra antik bir ruh tarafından kaçırılır. Bu ruh, güçlü ve kadim yeteneklere sahip olan, olağanüstü bir varlıktır. Ruh, Nevena’yı kaçırır ve onu bir cadıya dönüştürür.
  Ruh, Nevena’yı sahiplenir ve büyütmeye başlar. Nevena bütün çocukluğunu ve gençliğini bu ruhun yanında geçirir. Ruh, Nevena’nın dış dünyaya çıkmasına izin vermez. Nevena, dış dünyanın ve insanların yaşadığı hayatı merak ederek büyür. Nevena’nın en çok merak ettiği şey, bir insan olmanın nasıl hissettirdiğidir. Nihayet Nevena dış dünyayı keşfetme fırsatı bulur.
  Nevena, dış dünyaya çıkarak insanların nasıl yaşadığını gözlemlemeye başlar. Nevena, bunu yaparken, yanlışlıkla Bosilka isimli bir köylüyü öldürür. Bosilka karakterini 2021 yılında A24 etiketiyle yayınlanan, Cannes Film Festivali’nde ‘Belirli Bir Bakış’ ödülüne layık görülen ve ‘Altın Kamera’ ödülüne aday olarak gösterilen Lamb (Kuzu) filminde canlandırdığı Maria rolüyle Sitges Film Festivali’nde ‘En İyi Oyuncu’ ödülünü kazanan Noomi Rapace isimli oyuncu canlandırır.
  Nevena, bir insan olmanın nasıl hissettirdiğini deneyimlemeye çalışırken, Bosilka’yı yanlışlıkla öldürür. Bosilka’nın bedeninde yaşamaya başlayan Nevena, bu yeteneğini insan olmayı deneyimlemek için kullanmaya başlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.6   108

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle