Yenilmezler: Son Oyun – Avengers: Endgame 2019 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Yenilmezler: Son Oyun – Avengers: Endgame

  Yenilmezler: Son Oyun – Avengers: Endgame

  4K Dublaj

  Avenfers: Endgame filminde Thanos tarafından harekete geçirilen ve evrenin yarısını yok eden ve Yenilmezler saflarını parçalayan vahim olaylar, kalan Yenilmezleri Marvel Studios'un yirmi ikinci film olan Avengers: Endgame'i nihai bir sonuca varmaya zorluyor. İki yıl önce Yenilmezler Çatışması'na karıştığı ve Sokovia Anlaşmalarını ihlal ettiği için hala ev hapsinde olan Clint Barton, kızı Lila'yı evinde okçuluk eğitimi veriyor. Laura yakınlarda bir piknik hazırlarken oğulları Nathaniel ve Cooper yakalamaca oynarlar. Clint, karısına yanıt vermek için dikkatini bir anlığına kızından uzaklaştırır, ancak hemen Lila'ya dönüp baktığında kız gitmiştir. Şaşırmış ürkmüştür, diğer aile üyelerine seslenir ama onlar da ortadan kaybolmuştur. Üç hafta sonra Tony Stark ve Nebula, Benatar'da uzayda sürüklenir.
  Stark, neredeyse erzaksız olan Iron Man Armor: Mark L'deki miğferini, uykuya dalmadan önce Pepper Potts tarafından miğferin kurtarılacağı umuduyla olası son günlerini anlatmak için kullanıyor. Yolculukları sırasında Stark ile beklenmedik bir arkadaşlık geliştiren Nebula, onu pilot koltuğuna yerleştirir ve geminin koridorlarına çekilir. Tony'nin uykusu, gemiyi Dünya'daki Yeni Yenilmezler Tesisine geri götüren Kaptan Marvel'in gelişiyle bozulur. Stark, Potts ve hayatta kalan Yenilmezler ile yeniden bir araya gelir; Steve Rogers, Natasha Romanoff, James Rhodes ve Bruce Banner. Stark ne yazık ki Rogers'a onu görünce Peter Parker'ı kaybettiğini söyler. Rocket Raccoon, Nebula'yı tek başına görür ve tüm arkadaşlarının da gittiğini fark eder. İkisi birlikte oturur ve sessizce keder içinde el ele tutuşur. Şimdi tesisin içinde, Rogers, Stark'a Thanos'un nerede olduğuna dair herhangi bir ipucu olup olmadığını sorar. Tony daha sonra aralarında Ultron ve iç savaşları ile ilgili çözülmemiş sorunlardan kaynaklanan öfkeli bir tirada patlak verir. Birlikte dururlarsa Thanos'u yenebileceklerini söylemeye devam eder. Bu patlamadan sonra, uzay yolculuğundan bayılır, bitkin kalır ve zayıflar. Stark’ın dinlenmeye ihtiyacı vardır ancak Thanos tüm ordusu ve yüzükleriyle evreni ele geçirmeye gelmektedir. Yenilmezlerin bir an önce toparlanıp ona karşı koyması ve evreni kurtarmasının gerektiği Avengers: Endgame filmi Dublaj ve Altyazı olarak İki farklı dil seçeneğiyle sitemizde sizlerle oluyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.2   178

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle