Yüksekten Korkmuyorum 2022 Film izle – FullfilmiizleHD
 1. Yüksekten Korkmuyorum

  Yüksekten Korkmuyorum

  1080P Dublaj

  Henüz kısa bir süre önce sinemaseverlerle buluşan Jumping From High Places, anksiyete sorunlarıyla uğraşmakta olan genç bir kadının; kısa süre önce hayatını kaybeden dostunun son dileklerini yerine getirmeye çalışmasını konu alıyor. Sole isimli bu genç, bir yandan arkadaşının isteklerini yerine getirmeye çalışacak; diğer yandan da hayata yeniden tutunmaya ve aşık olmaya başlayacaktır. İtalya yapımı olan bu filmin yönetmenlik koltuğunda Andrea Jublin otururken, 4k formattaki filmin senaryosu ise Alice Urciuolo’un imzasını taşıyor. Komedi, dram ve romantik türlerinde sinemaseverlerin karşısına çıkan yapım; IMDB’den de 5.5 puan alıyor. Bu fazlasıyla keyifli yapımın oyuncu kadrosunda ise Valentina Carnelutti, Anna Ferruzzo, Beatrice Modica, Erika Vannucci, Lorenzo Richelmy, Federica Torchetti ve Cristiano Caccamo gibi isimler bulunuyor.
  Sole Santoro isimli genç bir kadın, bir süre önce yaşadığı trajik bir olayın ardından son derece ağır bir anksiyete bozukluğu yaşamaktadır. Günlük hayatında en ufak bir şeyi seçme konusunda bile sorunlar yaşayan Sole, en yakın dostu Emma’yı bir araba kazasında kaybetmiştir. Bu olayın ardından bir türlü toparlanamayan genç kadının bu hayatı, bir süre sonra değişmek üzeredir. Günün birinde çocukluk aşkı olan Massimo’nun kasabaya geri döndüğünü öğrenen Sole, aynı zamanda Emma’nın erkek kardeşini de görür. Massimo ile bir araya gelmelerinin Sole, ondan hiç beklemediği bir mektup alır.
  Emma’nın ölümünden hemen önce yazdığı bu mektubu bir süre saklayan Massimo, en sonunda onu Sole’ye vermiştir. Aynı gece bir arkadaşının partisine giden Sole, bir türlü bu mektupla ne yapması gerektiğini bilemez. Ancak partide biraz sarhoş olduktan sonra aslında kendisini hayatta tutan şeyin bu olduğunu fark eden genç kadın, Emma’nın bıraktığı mektuptaki listede yazan şeyleri gerçekleştirmeye karar verir. Böylece ilk olarak bir iş bulan Sole, her ne kadar hala anksiyete sorunlarıyla başa çıkıyor olsa da; kısa süre sonra bunların da üstesinden gelecek ve bir de aşık olacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      5.6   106

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Film izle - Full HD Film izle - 4K Film izle